IMEDEX s.r.o. Výhradní distributor
zahraničních výrobců zdravotnické techniky

Česky English
Twitter Facebook
Jan Vodňanský

Dobrý den, jmenuji se Jan Vodňanský a jsem produktový specialista pro oblast neurochirurgie, neurologie a gastroenterologie. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel.: +420 602 559 993.

Další kontakty »
Richard Uhlíř

Dobrý den, jmenuji se Richard Uhlíř a jsem produktový specialista pro oblast gastroenterologie a ORL. V případě jakéhokoli dotazu, případně technické podpory mne neváhejte kdykoli kontaktovat na tel.: +420 724 979 234.

Další kontakty »
Anna Zálišová

Dobrý den, jmenuji se Anna Zálišová a pracuji na pozici obchodní asistentky. Ráda Vám pomůžu s Vašimi dotazy a při realizaci Vašich objednávek na telefonu +420 495 260 286 nebo na e-mailu imedex@imedex.cz.

Další kontakty »

Novinky

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC
15. 6. 2015 - Společnost RAUMEDIC uvádí na trh nový koncept nitrolební monitorace.

Přenosný TCD Digi-One™

Přenosný TCD Digi-One™
1. 6. 2015 - Společnost Rimed dále posouvá TCD směrem k pacientovi

Další novinky »

Akce

38. České a Slovenské endoskopické dny

38. České a Slovenské endoskopické dny
5. 5. 2016 - Navštivte náš stánek na akci 38. České a Slovenské endoskopické dny konané 5. a 6. května v Hradci Králové.

Motilitní akademie 3

Motilitní akademie 3
14. 4. 2016 - Motilitní akademie je pracovním setkáním odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Stejně tak jako v minulých letech program v prvním dnu zaměřujeme na problematiku jícnové a anorektální manometrie. V druhém dnu pak na diagnostiku refluxu dospělých i dětských pacientů.

Další akce »

Nově u nás naleznete
Jsme exkluzivními distributory konfokální mikroskopie Cellvizio | Novým preparátem pro augmentace hlasivek je Radiesse

Kdo jsme
Dynamicky se rozvíjející společnost s širokým záběrem a mladým pracovním kolektivem

IMEDEX s.r.o. je výhradním distributorem mnoha zahraničních výrobců zdravotnické techniky se zaměřením na neurochirurgii, gastroenterologii, ORL a ortopedii. Naším cílem je nabídnout odborné veřejnosti nejen kvalitní zdravotnické technologie a „know how“, ale i následný servis a poradenské služby. Jsme dynamicky rozvíjející se společnost, která ve světové produkci vyhledává nové a efektivní technologie, které zpřístupňuje pro český a slovenský trh.

Zastupované společnosti
Jsme distributory technologií a vybraných produktů těchto firem 

Raumedic AG (web) | Given Imaging (web) | Mauna Kea Technologies (web) | Nopa Instruments (web) | Restech (web) | RD Biomed - Peptest® (web) | Crospon (web) a další