IMEDEX s.r.o. Výhradní distributor
zahraničních výrobců zdravotnické techniky

Česky English
Twitter Facebook
Richard Uhlíř

Dobrý den, jmenuji se Richard Uhlíř a jsem produktový specialista pro oblast gastroenterologie a ORL. V případě jakéhokoli dotazu, případně technické podpory mne neváhejte kdykoli kontaktovat na tel.: +420 724 979 234.

Další kontakty »
Anna Zálišová

Dobrý den, jmenuji se Anna Zálišová a pracuji na pozici obchodní asistentky. Ráda Vám pomůžu s Vašimi dotazy a při realizaci Vašich objednávek na telefonu +420 495 260 286 nebo na e-mailu imedex@imedex.cz.

Další kontakty »

Novinky

Peptest™ v pořadu DoktorKA

Peptest™ v pořadu DoktorKA
7. 3. 2017 - Jednoduchý test na přítomnost pepsinu bude již ve středu 8. 3 představen v pořadu České televize.

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC
15. 6. 2015 - Společnost RAUMEDIC uvádí na trh nový koncept nitrolební monitorace.

Další novinky »

Akce

Motilitní akademie 5

Motilitní akademie 5
30. 1. 2019 - Imedex Academy ve dnech 11. - 12. dubna 2019 pořádá již pátý ročník Motilitní akademie. Jak již název napovídá jedná se o tradiční pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Motilitní akademie 4

Motilitní akademie 4
21. 9. 2017 - Imedex Academy ve dnech 21. - 22. 9. 2017 pořádá již čtvrtý ročník Motilitní akademie - pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Další akce »

Nově u nás naleznete
Jsme exkluzivními distributory konfokální mikroskopie Cellvizio | Novým preparátem pro augmentace hlasivek je Radiesse

Kdo jsme
Dynamicky se rozvíjející společnost s širokým záběrem a mladým pracovním kolektivem

IMEDEX s.r.o. je výhradním distributorem mnoha zahraničních výrobců zdravotnické techniky se zaměřením na neurochirurgii, gastroenterologii, ORL a ortopedii. Naším cílem je nabídnout odborné veřejnosti nejen kvalitní zdravotnické technologie a „know how“, ale i následný servis a poradenské služby. Jsme dynamicky rozvíjející se společnost, která ve světové produkci vyhledává nové a efektivní technologie, které zpřístupňuje pro český a slovenský trh.

Zastupované společnosti
Jsme distributory technologií a vybraných produktů těchto firem 

Raumedic AG (web) | Given Imaging (web) | Mauna Kea Technologies (web) | Nopa Instruments (web) | Restech (web) | RD Biomed - Peptest® (web) | Crospon (web) a další