IMEDEX s.r.o. Výhradní distributor
zahraničních výrobců zdravotnické techniky

Česky English
Twitter Facebook

Novinky

Peptest™ v pořadu DoktorKA

Peptest™ v pořadu DoktorKA
7. 3. 2017 - Jednoduchý test na přítomnost pepsinu bude již ve středu 8. 3 představen v pořadu České televize.

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC
15. 6. 2015 - Společnost RAUMEDIC uvádí na trh nový koncept nitrolební monitorace.

Další novinky »

Akce

Motilitní akademie 5

Motilitní akademie 5
30. 1. 2019 - Imedex Academy ve dnech 11. - 12. dubna 2019 pořádá již pátý ročník Motilitní akademie. Jak již název napovídá jedná se o tradiční pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Motilitní akademie 4

Motilitní akademie 4
21. 9. 2017 - Imedex Academy ve dnech 21. - 22. 9. 2017 pořádá již čtvrtý ročník Motilitní akademie - pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Další akce »

II. kongres České pneumologické a ftizeologické společnosti ČLS JEP

II. kongres České pneumologické a ftizeologické společnosti ČLS JEP

Poprvé v historii firmy IMEDEX s.r.o. jsme se zúčastnili pneumologického kongresu. S velkým zájmem se setkaly především dvě technologie: rychlý neinvazivní test na přítomnost pepsinu ve slinách Peptest a konfokální mikroskopie Cellvizio. Pozvání na kongres přijal i otec Peptestu prof. Peter Dettmar, který svou přednáškou uvedl i blok věnovaný problematice refluxu.

Ve dnech 18. - 20. září jsme byli aktivními účastníky II. kongresu České pneumologické a ftizeologické společnosti ČLS JEP; XXIII. Moravskoslezské dny pneumologie; XII. tománkův den bronchologie. Zde jsme úspěšně prezentovali Peptest - jednoduchý, neinvazivní test pro detekci pepsinu ve slinách. Na stánku s námi byl i prof. Peter Dettmar z Velké Británie, který je otcem tohoto testu a svou přednáškou uvedl blok věnovaný problematice refluxu. Dále jsme prezentovali technologii Cellvizio pro optickou biopsii v použití v oblasti pneumologie a řadu dalších technologií (Restech, pH metrii s impedancí apod.).

20.9.2014