IMEDEX s.r.o. Výhradní distributor
zahraničních výrobců zdravotnické techniky

Česky English
Twitter Facebook

Novinky

Peptest™ v pořadu DoktorKA

Peptest™ v pořadu DoktorKA
7. 3. 2017 - Jednoduchý test na přítomnost pepsinu bude již ve středu 8. 3 představen v pořadu České televize.

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC
15. 6. 2015 - Společnost RAUMEDIC uvádí na trh nový koncept nitrolební monitorace.

Další novinky »

Akce

Motilitní akademie 5

Motilitní akademie 5
30. 1. 2019 - Imedex Academy ve dnech 11. - 12. dubna 2019 pořádá již pátý ročník Motilitní akademie. Jak již název napovídá jedná se o tradiční pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Motilitní akademie 4

Motilitní akademie 4
21. 9. 2017 - Imedex Academy ve dnech 21. - 22. 9. 2017 pořádá již čtvrtý ročník Motilitní akademie - pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Další akce »

Máme nové logo!

Máme nové logo!

Změna je život - naše firma po sedmi letech od založení mění své logo. Setkávat se s ním nyní můžete na všech propagačních materiálech, vizitkách, sociálních sítích i webových stránkách.

​Dále se můžete těšit na zbrusu nový vzhled reprezentačního stánku společnosti IMEDEX s.r.o., který bude mít premiéru v prosinci na kongresu 13. vzdělávací a diskuzní gastroenterologické dny v Karlových Varech.

"Nové logo vychází z původního loga společnosti, které roky skvěle fungovalo. Redesignem jsem chtěl firmě Imedex dát nový náboj a vytvořit logo, které reflektuje nové trendy a bude opět několik let důstojnou vizitkou společnosti. Představuje nové technologie, čistotu, prolínání oborů, dynamičnost a úspěch." řekl o logu jeho tvůrce Jaroslav Kučera.

1.10.2014