IMEDEX s.r.o. Výhradní distributor
zahraničních výrobců zdravotnické techniky

Česky English
Twitter Facebook

Novinky

Peptest™ v pořadu DoktorKA

Peptest™ v pořadu DoktorKA
7. 3. 2017 - Jednoduchý test na přítomnost pepsinu bude již ve středu 8. 3 představen v pořadu České televize.

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC

Novinka EASY logO německé společnosti RAUMEDIC
15. 6. 2015 - Společnost RAUMEDIC uvádí na trh nový koncept nitrolební monitorace.

Další novinky »

Akce

Motilitní akademie 5

Motilitní akademie 5
30. 1. 2019 - Imedex Academy ve dnech 11. - 12. dubna 2019 pořádá již pátý ročník Motilitní akademie. Jak již název napovídá jedná se o tradiční pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Motilitní akademie 4

Motilitní akademie 4
21. 9. 2017 - Imedex Academy ve dnech 21. - 22. 9. 2017 pořádá již čtvrtý ročník Motilitní akademie - pracovní setkání odborníků zabývajících se ve své praxi funkčními poruchami trávicího traktu. Registrujte se včas!

Další akce »

Firma IMEDEX s.r.o. je výhradním distributorem mezinárodních výrobců špičkové zdravotnické techniky zaměřené na neurochirurgii, gastroenterologii, ortopedii, chirurgii a ORL pro Českou republiku a Slovensko.

Zaměřuje se na zavádění nových produktů na český a slovenský trh. Firma byla založena v roce 2006 a na trh úspěšně zavedla technologie pro měření motility, pHmetrické diagnostiky, EGG, mikročipové technologie pro měření ICP, telemetrické snímání ICP a orgánové stimulace – inkontinence, obstipace.

Ředitel společnosti Mgr. Jaroslav Dufka pracuje v této oblasti již od roku 1993. V této době pracoval a zastupoval společnosti jako např. BARD, Abbott, Pilling ad. Dále je tým tvořen produktovými specialisty, kteří zajišťují uvedení nových technologií na trh.

Firma se zaměřuje na nejnovější technologie (Hi-Tech) a spolupracuje na grantových projektech s významnými pracovišti v ČR. V současné době pracuje na dalších možnostech orgánové stimulace v oblasti nových technologií, wound care a funkční diagnostiky mozku. Další oblasti zájmu společnosti jsou obory jako: ophtalmologie, kardiochirurgie, ortopedie a wound care. IMEDEX dodává technologie do všech hlavních nemocnic v České a Slovenské republice (Fakultní nemocnice v Motole - Praha, Fakultní nemocnice Hradec Králové, Fakultní nemocnice Olomouc, Fakultní nemocnice Ostrava, Fakultní nemocnice Plzeň, Nemocnice České Budějovice a.s., Nemocnice Na Homolce – Praha ad.).

Ředitel
Mgr. Jaroslav Dufka

Produktoví specialisté
Bc. Richard Uhlíř

Obchodní asistentka
Ing. Anna Zálišová

Zastupované společnosti

  • Raumedic AG (Německo): ICP čidla
  • GIVEN IMAGING (USA): měření v esofagealní a anorektální oblasti (pH, motilita...)
  • Restech (USA): měření v esofagealní oblati (pH)
  • Lafitt (Španělsko): ortopedie
  • Synimed (Francie): ortopedie
  • RD Biomed - Peptest® (UK): měření přítomnosti pepsinu v oblasti ORL